Cesur Yıldızlar birliktelik kahvaltısında buluştu

13 Aralık 2019, Cuma
Cesur Yıldızlar birliktelik kahvaltısında buluştu

Salihli'de bulunan Cesur Yıldızlar Spor Kulübü sporcuları aileleri ile birlikte gerçekleştirdiği birlik ve beraberlik kahvaltı geleneğini bu yılda sürdürdü.

Şefff Restaurant’ta gerçekleştirilen kahvaltıya Cesur Yıldızlar Spor Kulübü(CYSK) Başkanı ve aynı zamanda baş antrenör Özgür Cesuro,  yardımcı antrenörler Murat Öztürk, Ali Timuçin Yeşiltaş ile sporcular ve aileleri katıldı.

Kahvaltıda konuşan Kulüp Başkanı Cesuro, kulübünün 2016 yılında kurulan ve her geçen büyüyen bir kulüp olduğunu söyledi. Kulüp olarak altyapıya önem verdiklerini dile getiren Cesuro “Altyapımızda yetişen oyuncularımızla bu sene resmi basketbol maçlarına Büyük Erkek A Takımı, U16, U14, U12, U11, U10(A) ve U10(B) olmak üzere 7 takımızla liglere katılıp, ayrıca Salihli’de tek kulüp olduğumuzu kanıtlamış olduk” dedi.

Cesur Yıldızlar Kulübü bünyesindeki spor okullarının yaz-kış demeden devam ettiğini belirten Cesuro, spor okullarında da büyümeye devam ettiklerini belirtti. Cesuro “Çocuklarımızın teknoloji çağında olup, bilgisayar ve telefonlarını elden düşürmediği zamandalar. Bunu önlemek için çocuklarımıza spor yapmanın çok faydalı ve zevkli olduğunu öğretmeliyiz. Çünkü gelişim çağındaki çocukların psiko-motor, iskelet ve kas sistemlerinin gelişiminde çok etkili olduğunu belirtti.

Kahvaltıya katılan oyuncularına ve velilerine çok teşekkür eden Cesuro, CYSK’nin büyüyen bir aile olduğunu herkesi bu ailenin üyesi olmaya davet etti.