Salihli'nin potadaki final grubu programı belli oldu

18 Mayıs 2019, Cumartesi
Salihli'nin potadaki final grubu programı belli oldu

Baş Antrenör Murat Öztürk ve Yardımcı Antrenör Çağatay Köse yönetimindeki Salihli Belediyespor Basketbol Takımı'nın Muğla'da oynanacak olan final grubu müsabakalarındaki rakipleri ile fikstürü belli oldu. Yeşil-Beyazlı ekip final grubu maçında ilk olarak Salı günü Yeşilyurt ile karşı karşıya gelecek.

20-25 Mayıs tarihlerinde Muğla’da oynanacak olan Final Grubu müsabakalarında Salihli Belediye, Anadolu Basket, Ankara Kayı, Başkent Yenişehir, Çorlu Belediyesi, Ege Üniversitesi, Geçitspor, İzmir BŞB, Özel İdare Genç, Şutim Spor, Volkan Aksoy Spor ve Yeşilyurt takımları mücadele edecek.
Muğla Menteşe Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek müsabakalar sonunda çeyrek final maçlarında A Grubu birincisi ile B Grubu ikincisi, C Grubu birincisi ile D Grubu ikincisi, B Grubu birincisi ile A Grubu ikincisi ve D Grubu birincisi ile C Grubu ikincisi karşılaşacak.
Çeyrek final maçlarının tamamlamasının ardından çeyrek final sıralama müsabakaları oynanacak ve ardından yarı final ve final müsabakaları ile 2. Lig Final Grubu maçları tamamlanarak yükselecek takımlar belli olacak. Final Grubu karşılaşmalarında ilk üç sırayı alan ekipler, 2019-2020 sezonunda Basketbol 2.Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanacak.
Muğla Menteşe Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde:

20 Mayıs Pazartesi
12:00 Anadolu Basket İzmir BŞB.
14:15 Çorlu Belediyesi Ankara Kayı
16:30 Ege Üni. GSK Şutim Spor
18:45 Volkan Aksoy Spor Yeşilyurt

21 Mayıs Salı
12:00 İzmir BŞB. Geçitspor
14:15 Ankara Kayı Özel İdare Genç
16:30 Şutim Spor Başkent Yenişehir
18:45 Yeşilyurt Salihli Belediye

22 Mayıs Çarşamba
12:00 Geçitspor Anadolu Basket
14:15 Özel İdare Genç Çorlu Belediyesi
16:30 Başkent Yenişehir Ege Üni. GSK
18:45 Salihli Belediye Volkan Aksoy Spor

23 Mayıs Perşembe
12:00 A Grubu 1. B Grubu 2.
14:15 C Grubu 1. D Grubu 2.
16:30 B Grubu 1. A Grubu 2.
18:45 D Grubu 1. C Grubu 2.

24 Mayıs Cuma
14:00 Çeyrek Final 1. Müsabaka Galibi Çeyrek Final 2. Müsabaka Galibi
16:15 Çeyrek Final 3. Müsabaka Galibi Çeyrek Final 4. Müsabaka Galibi

25 Mayıs Cumartesi
14:00 Yarı Final 1. Müsabaka Mağlubu Yarı Final 2. Müsabaka Mağlubu
16:15 Yarı Final 1. Müsabaka Galibi Yarı Final 2. Müsabaka Galibi