Salihli Galatasaray Taraftarları Derneği kuruldu

21 Mayıs 2018, Pazartesi
Salihli Galatasaray Taraftarları Derneği kuruldu

Salihli'de Galatasaray Taraftarlar Derneği kurularak çalışmalara başladı. Salihli'deki Galatarasaylı taraftarlar bir araya gelerek dernek kurdu.

Cüneyt Musal başkanlığında Tolga Özdoğan, Salih Kama, Uğur Özçelik, Mehmet Kocabıyık, Hasan Soy, Hasan Yalabık, Fırat Gündem, Ali Galip Yıldız, Serkan Karabulut, Fatih Suntay, Ahmet Demir, Ömer Faruk Mete, Abdullah Akdeniz, Ahmet Bacak, Cemal Güzelyurt’tan oluşan yönetim kurulu üyelerinin kuruculuğunu oluşturduğu dernek, Salihli’deki Galatasaray taraftarlarını bir araya getirmeyi hedefliyor. Kurucu Başkan Cüney Musal, “Sarı Kırmızı renklere gönül veren Galatasaraylılar arasında, sevgi bağlarını güçlendirmek, maddi manevi dayanışmanın yanı sıra yardımlaşmayı sağlamak, sosyal anlamda kaynaşmış bir birliğin kurularak, Galatasaray camiasını yaşatmak ve geliştirmek amacını taşıdığı vurguladı.”

Musal, derneğin resmi olarak kurulmasının ardından derneğimizin tanıtımını yapmak, hedeflerini konuşmak ve Galatasaray taraftarlarını bir araya getirmek amacıyla 23 Mayıs Çarşamba akşamı 21:30’da Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Sardes Konferans Salonu’nda bir araya geleceğiz.

Musal, “Salihli’de Sarı Kırmızı renklere gönül veren tüm taraftarlarımızı bu tanıtım ve toplantımızda aynı çatı altında buluşmaya davet ediyoruz.” dedi.